Květen 2011

Ostrov Osl - PLÁN A (5.díl)

19. května 2011 v 17:00 | ...Kiki°°Chaoss... |  Ostrov OslV měsíčním svitu // Dracatt (díl.1)

18. května 2011 v 15:00 | ...Kiki°°Chaoss... |  V měsíčním svituŽil, byl jednou jeden člověk, který se jmenoval Dracatt a nebo se mu tak říkalo. Jeho opravdové jméno bylo Drach McVampire. Nikdo ani neví proč se tak jmenoval, prostě se tak jmenoval, ale tak popravdě měl raději svou přezdívku Dracatt. Byl to dobrý člověk, chodil do kostela, modlil se když to jen šlo a s bohem měl dost velké spojení. ( Ten bůh byl nějaký jejich tam borec. Mluvili mu nějak Hallák, nebo tk nějak, nebyl to ten co dneska. ) Jednou večer Hallák ( ten bůh ) přišel k Dracattovi a řekl mu, že má pro něj odměnu.
"Drachu, můj synu ! Vítej !" řekl Hallák.
"Halláku ! Otče ! Vítej ! Co tě ke mně vede ?"
"Ach Drachu, synu, přicházím ti dát malou odměnu za to, že jsi byl mým věrným synem, nezneužij to."
Dracatt si klekl a ucítil jak se mu začínají prodlužovat tesáky a začíná mít hlad, ale jiný hlad než dosud. Takový bolestný, ale v tom Hallák zas promluvil :
"Je s tebe upír, vím, že nevíš co to je, ale teď musíš jíst jen krev a to zvířecí. Nesmíš nikdy ochutnat lidskou krev ! Jinak budeš zničen ! Můžou tě zabít jedině stříbrným kolíkem vraženým do srdce, slunečním světlem, nebo useknutí hlavy. Zbytek svých mocí zjistíš sám, ale upozorňuju tě ještě jednou ! Nepij lidi !"
"Díky Halláku, otče !"
A tak začal být Drach McVampire upír.

_______________________________________________________________________________________________________________
Tk tedy nová povídečka, doufám, že se bude líbít, protože je celkem zajímavá :D Nevím kdy přidám další díl a taky nový díl "Ostrova Osl", to je ještě ve hvězdách ;)... :D... Ale opravdu se můžete těšít ! :) ;)

Ostrov Osl - První střet ( 4. díl )

11. května 2011 v 13:00 | ...Kiki°°Chaoss... |  Ostrov Osl